Rezerwacja
Degustacje ginów z naszym Master of Mixology Rafałem Zawieruchą
article-2-1125x600

Jeśli słyszysz GIN i przed oczami masz zaledwie dwie butelki? Nigdy dotąd nie zastanawiałeś się nad wyborem toniku? Nigdy nie zdarzyło Ci się zamówić koktajlu na bazie ginu?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - już czas na degustację z Rafałem - naszym człowiekiem od ginu. Wspólnie wybierzecie tematykę ginowej podróży po mapach świata. Dowiesz się jak dobrać przekąski do ulubionego ginu. Poznasz przepisy na proste koktajle, które możesz przygotować dla siebie i swoich gości w domowych warunkach. Degustacja ginu może być świetnym pomysłem na urozmaicenie firmowej imprezy. Idealnie nada się na prezent dla amatorów klasycznych alkoholi albo urozmaici wieczór w gronie znajomych.

article-4-355x490 article-5-355x490 img-text-4-503x593

Rafał Zawierucha – Kierownik Restauracji i Baru:

Przygodę z gastronomią zaczął we wrześniu 2011 w Szczecinie. Przez lata pracował w przeróżnych koktajlbarach i barach hotelowych zarówno w Szczecinie jak i Poznaniu. Od samego początku bardzo interesował się nie tylko recepturami koktajli, aby zaskakiwać swoich Gości, ale również historią różnych alkoholi oraz koktajli. Zawsze ponad wszystko cenił swój rozwój, poszerzanie wiedzy oraz umiejętności. Od czerwca 2021 prowadzi bar i restaurację w hotelu Liberté 33, gdzie od samego początku powierzono mu możliwość rozwijania gin baru.

Ulubiony koktajl - Dirty Martini.

Prywatnie - właściciel dwóch mopsów - Zdzicha i Haliny.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.