Pokoje hotelu Liberte33 w Poznaniu

Wyjątkowe miejsce
w zielonym sercu stolicy Wielkopolski.

Liberte 33 jest częścią najbardziej luksusowej kolekcji butikowych hoteli BW Premier Collection®. Oferuje podróżnym niezapomniane doświadczenia z pobytu pod każdym względem – wyjątkowej lokalizacji, doskonałej obsługi, udogodnień na miejscu oraz stylowych wnętrz – którym zawsze towarzyszy świetna jakość, bardzo dobra kuchnia i otwarty personel.

Pokoje hotelu Liberte33 w Poznaniu

Nowe miejsce spotkań na mapie Poznania.

L33 Bistro & Bar to kameralna restauracja w angielskim stylu, będąca idealnym miejscem spotkań biznesowych lub rodzinnych. W ofercie znajdują się tapasy, lunche, a także posiłki a’la carte. Zapraszamy do skosztowania potraw wykonanych z najwyższej jakości produktów, a także odkrycia wyjątkowej kolekcji trunków Gin Baru oraz winiarni Foodwine.

Pokoje hotelu Liberte33 w Poznaniu

Komfortowe
i stylowe dla Twojej przyjemności.

Świetna lokalizacja i bogata oferta hotelu sprawia, że jest to doskonałe miejsce na wyjazd biznesowy czy weekendowy wypoczynek w stolicy Wielkopolski. Możesz wybrać pomiędzy oryginalnie urządzonymi pokojami w willi lub nowoczesną przestrzenią w nowej części budynku. Oferujemy 60 wyjątkowych pokoi w czterogwiazdkowym standardzie z bezpłatnym wi-fi.

Pokoje hotelu Liberte33 w Poznaniu

Przestrzeń dla biznesu z unikalnym charakterem.

Miejsce z historią, ciekawie urządzone wnętrza oraz świetna kuchnia zachwycą wszystkich gości, niezależnie od celu wizyty. Z myślą o podróżujących służbowo, w hotelu stworzono także przestrzeń biznesową. W oryginalnych wnętrzach zabytkowej Wilii oferujemy dwie sale konferencyjne.

Pokoje hotelu Liberte33 w Poznaniu

Miejsce, gdzie tradycja spotyka się
z nowoczesnością.

Zabytkowa willa z 1920 roku mieści 16 pokoi oraz apartament. Na poziomie -1 znajduje się recepcja oraz restauracja Bistro & Bar L33. Do dyspozycji gości oddajemy także klimatyczne przestrzenie wspólne, gdzie poczuć można ducha dawnych rezydencji Poznania. Druga część hotelu to nowoczesny 5-cio piętrowy budynek, w którym znajdują się 43 pokoje, winiarnia Foodwine, a w jego części podziemnej - sauna, sala fitness oraz garaż.